Katalog

Ustniki do alkomatów

W ofercie posiadamy jednorazowe ustniki w kształcie słomek w kolorze czarnym lub białym, jak również ustniki specjalne do alkomatów Sentech AL 5000 i AL 6000, alkomatów CA 2010, DA 5000, DA 7000 i DA 8000. Niektóre z nich są wielokrotnego użytku. Ustniki pakowane są w zestawach po 3, 10 i 100 sztuk w zależności od typu. Zapewniają higienę oraz wygodne i komfortowe korzystanie z alkotestera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz profesjonalne alkomat o zróżnicowanej technologii działania - wszystko skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Produkty

Producent: AlcoFind, Caos, Promiler

Warto wiedzieć...

Promiler

Czujnik elektrochemiczny to gwarancja niezawodnych testów. Wyniki pomiarów na najwyższym poziomie, czyli dokładność do części setnych promila, szeroki zakres pomiaru i jego wysoka powtarzalność oraz krótki czas między kolejnymi badaniami to zalety alkomatów elektrochemicznych firmy Promiler. Nie zawiedzie Cię funkcjonalność, a nowoczesny design ostatecznie przekona do zakupu dobrego sprzętu. Producent daje wybór swojemu klientowi. Obok bardzo zaawansowanych technologicznie alkotestów, oferuje praktyczne testery trzeźwości, oparte na sensorach półprzewodnikowych. To uniwersalne urządzenia w atrakcyjnej cenie, które można polecić nie tylko użytkownikom indywidualnym, ale także firmom, chcącym sprawdzić rzetelność swoich pracowników.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu