Katalog

Ustniki do alkomatów

W ofercie posiadamy jednorazowe ustniki w kształcie słomek w kolorze czarnym lub białym, jak również ustniki specjalne do alkomatów Sentech AL 5000 i AL 6000, alkomatów CA 2010, DA 5000, DA 7000 i DA 8000. Niektóre z nich są wielokrotnego użytku. Ustniki pakowane są w zestawach po 3, 10 i 100 sztuk w zależności od typu. Zapewniają higienę oraz wygodne i komfortowe korzystanie z alkotestera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz profesjonalne alkomat o zróżnicowanej technologii działania - wszystko skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Produkty

Warto wiedzieć...

Promiler (AL)

Czujnik elektrochemiczny to gwarancja niezawodnych testów. Wyniki pomiarów na najwyższym poziomie, czyli dokładność do części setnych promila, szeroki zakres pomiaru i jego wysoka powtarzalność oraz krótki czas między kolejnymi badaniami to zalety alkomatów elektrochemicznych firmy Promiler. Nie zawiedzie Cię funkcjonalność, a nowoczesny design ostatecznie przekona do zakupu dobrego sprzętu. Producent daje wybór swojemu klientowi. Obok bardzo zaawansowanych technologicznie alkotestów, oferuje praktyczne testery trzeźwości, oparte na sensorach półprzewodnikowych. To uniwersalne urządzenia w atrakcyjnej cenie, które można polecić nie tylko użytkownikom indywidualnym, ale także firmom, chcącym sprawdzić rzetelność swoich pracowników.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu