Katalog

Alkomaty półprzewodnikowe

W alkomatach sensory półprzewodnikowe są najpopularniejsze ze względu na najlepszy stosunek ich ceny do jakości. Wykorzystuje się je do produkcji wydajnych pod względem ekonomicznym alkotestów, które polecane są szczególnie użytkownikom indywidualnym. Każdy nasz alkomat posiada szereg udogodnień, takich jak funkcja automatycznego odcięcia zasilania czy sygnalizacja dźwiękowa. Urządzenia są kompaktowe, profesjonalnie wykonane, a ponadto charakteryzuje je nowoczesny design. Dzięki alkomatom producenta AlcoFind będziesz miał absolutną pewność, że możesz bezpiecznie prowadzić swój samochód.

Produkty

Warto wiedzieć...

Caos (CA)

Caos to producent wysokiej klasy alkomatów półprzewodnikowych, które charakteryzuje wysoka powtarzalność pomiarów, duża stabilność oraz bardzo prosta obsługa i klasyczna forma. W zależności od wybranego modelu, alkotesty wskazują wyniki pomiarów z dokładnością do części setnych bądź dziesiętnych, w zakresie od 0,00 do 4,00 promili. Użytkowników zadowala szybki czas przygotowania urządzenia do pracy, dzięki czemu możliwe jest wykonanie większej ilości badań w krótkim czasie, co docenią również profesjonalni kierowcy. O Twoją wygodę zadba sygnalizacja dźwiękowa, informująca m.in. o rozpoczęciu i zakończeniu pomiaru oraz przekroczeniu wartości 0,5 promila. Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym są najpopularniejsze ze względu na najlepszy stosunek ich ceny do jakości. Dzięki alkotestom producenta Caos jesteś pewien swojego bezpieczeństwa na drodze.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu